o projekte

STOROČNICA APARTMENTS

STOROČNICA APARTMENTS ponúka bývanie, či rekreáciu v nádhernom prostredí s výhľadom na Veľkú  a Malú Fatru. Rezort zapadá do tradičnej zástavby tejto lokality, no architektonický výraz a materiály využívajú moderné riešenia.

V prvej etape je plánovaná výstavba apartmánového domu s piatimi nadzemnými podlažiami. Na 1.NP riešený vstup pre návštevníkov, kaviareň s terasou, priestory pre Wellness, odpočiváreň, sauny, terasu a pivničné kobky pre jednotlivé apartmány. Na 2.NP a 3.NP sa bude nachádzať 8 apartmánových bytov s dvomi obytnými miestnosťami. Na 4.NP je navrhnutých 6 apartmánových bytov s tromi obytnými jednotkami. Na 5.NP sa budú nachádzať dva nadštandardné apartmány s tromi obytnými miestnosťami a veľkometrážnymi terasami. Objekt je koncipovaný tak, aby uspokojil aj najnáročnejšieho zákazníka.Ponúka výhody mesta (kompletnej občianskej vybavenosti, dopravy apod.) a zároveň bezprostrednú blízkosť prírody s výhľadmi do okolitej krajiny.

Storočnica apartments ponúka výbornú dostupnosť do okolitých obcí a miest, aktívny oddych v každom ročnom období a príjemný relax v prírode v lone Martinských Holí.